Termékkód:# 1079376 (VD-15016-888)
deLOHN Bolero Háromszemélyes kanapé
252 603 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images









Leírás
Díszítsd otthonod egy klasszikus Bolero kanapéval, hogy elegáns és stílusos légkört teremts! Ez a luxus fekete, 2-3 személyes kanapé poliészter kárpittal rendelkezik, egyenes, egyszerű és időtálló formatervezéssel. A széles karfák súlyt adnak a designnak, a lapos felület pedig remekül használható tárolóként! A kanapé magas komfortfokozata hosszú, kényelmes pillanatokra hív, úgyhogy helyezkedj el, lazíts és élvezd!
Ápolási tanácsok:
Ügyelj rá, hogy a bútorod ne legyen közvetlen napfénynek kitéve. Használj textil spray-t a kárpit impregnáltatásához még az első használat előtt, így a szennyeződések és foltok későbbi eltávolítása is könnyebb lesz. A foltokat azonnal kezeld: ne dörzsöld, hanem próbáld meg finoman felitatni egy kendővel. Ha a foltok nem távoznak, próbálj ki egy folttisztítót, amit először egy kevésbé látható részen tesztelj.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 88 x 84 x 215 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 35 kg |
| Teherbírás | 300 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Ülésmélység | 51 cm |
| Teljes magasság | 84 cm |
| Teljes mélység | 88 cm |
| Ülésszélesség | 173 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 215 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Rétegelt lemez, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











