Termékkód:# 1079365 (VD-15355-669)
deLOHN Bolero Háromszemélyes kanapé
271 424 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Díszítsd otthonod a Bolero sorozat klasszikus kanapéjával, hogy meghitt és ízléses légkört teremts! Ez a piros, 2-3 személyes kanapé egyenes, egyszerű és időtálló kialakítású. A széles karfák súlyt adnak a formavilágnak, a lapos felület pedig kiválóan alkalmas arra, hogy elhelyezd rajta kedvenc tárgyaidat! A kanapé magas ülési kényelme hosszú, kényelmes percekre hív, így csak dőlj hátra, lazíts és élvezd!
Ápolási tanácsok:
Használj textil spray-t a használat előtt az anyag impregnálására, így a szennyeződések és foltok eltávolítása is könnyebb lesz a jövőben. A foltokat azonnal távolítsd el, ne dörzsöld, inkább óvatosan itasd fel egy ronggyal. Ha a folt mégsem tűnik el, próbálj ki egy folteltávolítót, de előtte mindig teszteld egy kevésbé látható részen.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Piros |
| Méretek | 88 x 84 x 215 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Piros |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 35 kg |
| Teherbírás | 300 kg |
| Ülés színe | Piros |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Ülésmélység | 51 cm |
| Teljes magasság | 84 cm |
| Teljes mélység | 88 cm |
| Ülésszélesség | 173 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 215 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Rétegelt lemez, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











