Termékkód:# 1079374 (VD-15355-664)
deLOHN Bolero Háromszemélyes kanapé
262 509 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
A Bolero egy stílusos, 2-3 személyes kanapé, amely modern dizájnt és kiemelkedő kényelmet kínál! A gyönyörű zöld poliészter kárpitozásával a kanapé letisztult, egyenes formájú, széles kartámaszai pedig otthonos, meghitt hangulatot teremtenek. A vékony fekete lábak még elegánsabbá teszik az összhatást. Alkoss otthonodba egy olyan látványosságot, ami egyszerre kényelmes és hívogató!
Ápolási tanácsok:
Ügyelj rá, hogy a bútorod ne legyen közvetlen napfénynek kitéve. Használj textil spray-t a használat megkezdése előtt a szövet impregnálására, így a szennyeződések és foltok eltávolítása is könnyebb lesz később. Foltok esetén azonnal lépj közbe: ne dörzsöld, inkább óvatosan itasd fel egy ruhával. Ha a folt nem tűnik el, próbálj ki egy folttisztítót, de előtte mindig teszteld egy kevésbé látható részen!
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Zöld |
| Méretek | 88 x 84 x 215 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Zöld |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 35 kg |
| Teherbírás | 300 kg |
| Ülés színe | Zöld |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Ülésmélység | 51 cm |
| Teljes magasság | 84 cm |
| Teljes mélység | 88 cm |
| Ülésszélesség | 173 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter, Acél |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 215 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Rétegelt lemez, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











