Termékkód:# 1076858 (VD-61229-102)
deLOHN Frankie Puff
104 013 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
A termék FSC® tanúsítvánnyal rendelkezik (FSC®C177288), ami azt jelenti, hogy felelősen kezelt erdőkből származó fával készült, ahol egyszerre gondolnak az emberekre és a környezetre is. Stílusosan rendezd be otthonod a négyszögletes Frankie puffal! Puha, bézs műszőrmével bevonva igazi melegséget áraszt. A 100% teddy poliészter anyag ellenállhatatlan tapintású, ami azonnal meghív a pihenésre és a kényelemre. Elegáns megjelenésével a Frankie több, mint egy egyszerű puff – igazi stílusos dísze lehet a lakásodnak. Dobd fel otthonod ezzel a multifunkciós bútorral, és élvezd a nyugalom pillanatait, amik tökéletes harmóniában vannak a belső térrel. A puff méretei: szélesség: 100 cm, mélység: 100 cm, magasság: 30 cm.
Tulajdonság
| Anyag | Polár |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 100 x 30 x 100 cm |
| Fő anyag | Polár |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 16 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Polár |
| Ülésmagasság | 30 cm |
| Ülésmélység | 100 cm |
| Teljes magasság | 30 cm |
| Teljes mélység | 100 cm |
| Ülésszélesség | 100 cm |
| Anyag összetétel | Polár, Habszivacs, MDF, Műanyag |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Polár |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% polár |











