Termékkód:# 1076857 (VD-61230-102)
deLOHN Frankie Puff
81 229 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
A termék FSC® tanúsítvánnyal rendelkezik (FSC®C177288), ami azt jelenti, hogy felelősen kezelt erdőkből származó faanyagból készült, ahol egyszerre figyelnek az emberekre és a környezetre. Dobd fel a lakásod hangulatát a Frankie puffal! Bár kompakt mérete csupán 50x50 cm, mégis kényelmes ülőfelületet biztosít, és még a legszűkebb helyeken is alig foglal helyet. Puha, bézs műszőrméből készült, ami igazán meghitt, otthonos érzést kelt. A 100% teddy poliészter anyag ellenállhatatlan tapintásával hívja pihenésre és kényelemre. Használd Frankiet egyedül, vagy kombináld egy nagyobb puffal ugyanabból a sorozatból, hogy stílusos és összhangban lévő szettet alkoss. Ez a multifunkciós bútordarab extra ülőhelyként és lábtartóként egyaránt működik, így rugalmasan alakíthatod a tereket otthonodban. A pufa méretei: szélesség 50 cm, mélység 50 cm, magasság 35 cm.
Tulajdonság
| Anyag | Polár |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 50 x 35 x 50 cm |
| Fő anyag | Polár |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 6 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Polár |
| Ülésmagasság | 35 cm |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Teljes magasság | 35 cm |
| Teljes mélység | 50 cm |
| Ülésszélesség | 50 cm |
| Anyag összetétel | Polár, Habszivacs, MDF, Műanyag |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 50 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Polár |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% polár |











