Termékkód:# 1027168 (VD-2103-400)
deLOHN Togo Téglalap alakú étkezőasztal
266 471 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Tedd stílusossá a teraszodat vagy a kertedet egy örök klasszikus hangulatú bútorral! A Togo étkezőasztal teakfa asztallappal és fehér alumínium vázzal készül. A skandináv design egyszerű, légies formákat hoz, így egy semleges, mégis bájos étkezőasztalt kapsz, ami szinte bármilyen környezetbe beleillik. Dobd fel a szettedet a neked tetsző étkezőszékekkel, és alakítsd egyedivé az enteriőrt!
Gondozási tanácsok:
A teak bútor mindennapos tisztításához a legjobb egy száraz kendő. Ha mégis folt kerül rá, használj enyhén nedves rongyot, de ne áztasd, és azonnal töröld szárazra. Kerüld a vegyszereket és fehérítőket, mert ezek tönkretehetik a teak felületét. Nyugodtan használj poháralátétet, hogy elkerüld a foltokat a kiömlött folyadéktól vagy a meleg tárgyaktól.
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fehér |
| Méretek | 150 x 90 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Fehér |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fehér |
| Nettó súly | 22 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Teljes hossz | 150 cm |
| Asztallap anyaga | Alumínium, Tíkfa |
| Asztallap színe | Fehér |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Tíkfa |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











