Termékkód:# 1027157 (VD-2102-408)
deLOHN Togo Téglalap alakú étkezőasztal
316 001 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
A Togo egy étkezőasztal, ami szinte bármelyik teraszra tökéletesen illik! Teakfa asztallappal és alumínium vázzal készült, így igazán időtlen klasszikus darab. Párosítsd egy-két stílusos székkel, ami teljesen a te ízlésedre van szabva, és máris készen állsz a nyári vacsorákra!
Ápolási tanács:
Teak bútoraink tanúsított teakfából készülnek, amelyet kifejezetten erre a célra termesztenek, így nem károsítjuk az érzékeny esőerdőket. A teakfa az egyik legellenállóbb faanyag, gazdag olajtartalmának köszönhetően pedig megóvja magát a repedezéstől. Mivel a fa természetesen is sok olajat tartalmaz, ezért bútorainkat nem kell olyan gyakran kezelni, mint más fafajtákat.
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 28 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Alumínium, Tíkfa |
| Asztallap színe | Fekete |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Tíkfa |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











