Termékkód:# 1027165 (VD-2103-408)
deLOHN Togo Téglalap alakú étkezőasztal
257 556 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Togo – egy téglalap alakú étkezőasztal, ami a sikert és a mindennapokat is igazi ünneppé varázsolja! Ez a gyönyörű asztal modern teakfa asztallappal és fekete alumínium vázzal rendelkezik – egy időtlen színpárosítás. Az átgondolt, letisztult dizájn egyszerre stílusos és tartós, így egy olyan asztalt kapsz, ami hosszú éveken át hű társad lesz!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 150 x 90 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 22 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Teljes hossz | 150 cm |
| Asztallap anyaga | Alumínium, Tíkfa |
| Asztallap színe | Fekete |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Tíkfa |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











