Termékkód:# 1027255 (VD-1464-408)
deLOHN Virya Téglalap alakú étkezőasztal
158 496 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
A Virya egy igazán ínycsiklandó étkezőasztal, fekete alumínium asztallappal és lábakkal. Tartós anyagainak és stílusos megjelenésének köszönhetően éppúgy megállja a helyét a balkonon, mint a kertben. Hívd át a barátokat és családot – és élvezd a nyarat a legjobb módon!
Ápolási tanács:
Az alumíniumból és rozsdamentes acélból készült kültéri bútorokat rendszeresen tisztítsd meg vízzel és enyhe szappannal. Mindig alaposan öblítsd le bő vízzel, különösen, ha a bútor tenger közeli helyen áll, ahol a sós levegő könnyen károsíthatja az anyagot.
Tulajdonság
| Anyag | Matt üveg |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Matt üveg |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 33,20 kg |
| Teherbírás | 75 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Matt üveg |
| Asztallap színe | Fekete, Szürke |
| Teljes magasság | 74 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Matt üveg |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











