Termékkód:# 1027231 (VD-1464-400)
deLOHN Virya Téglalap alakú étkezőasztal
158 496 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Virya – Masszív étkezőasztal, amely bőven elég helyet kínál az egész családnak. Üveglappal és fehér alumínium vázszerkezettel készült. Kifejezetten kültéri használatra tervezett étkezőasztal, amely csodás hangulatot teremt a kertben vagy a teraszon egyaránt. Párosítsd néhány, azonos szériából származó székekkel, hogy teljes legyen az étkezőgarnitúrád!
Ápolási tanácsok:
Az alumíniumból és rozsdamentes acélból készült kültéri bútorokat rendszeresen tisztítsd vízzel és enyhe szappanos oldattal. Mindig alaposan öblítsd le bő vízzel, különösen fontos ez, ha a bútor tenger közeli helyen áll, ahol a sós levegő könnyen kárt tehet benne.
Tulajdonság
| Anyag | Matt üveg |
| Szín | Fehér |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Matt üveg |
| Fő szín | Fehér |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fehér |
| Nettó súly | 33,20 kg |
| Teherbírás | 75 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Matt üveg |
| Asztallap színe | Átlátszó |
| Teljes magasság | 74 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Matt üveg |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











