Termékkód:# 1074636 (VD-GR23217)
deLOHN Copenhagen, Limhamn Kör alakú étkezőgarnitúra
617 144 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






























Leírás
Jónak kell lennie hazajönni és kényelmesen elhelyezkedni! A mi kerek étkezőasztalunk, a Copenhagen, elegáns fekete MDF asztallappal és díszes, henger alakú, fekete fém lábakkal készült. Ehhez társulnak népszerű Limhamn étkezőszékeink, amelyek meghívó kialakításukkal hódítanak: díszes kagyló formájú háttámlájuk finom varrással, a kör alakú ülőrész pedig ízléses bézs bársonyszövetből készült. A lábak fekete, porfestett fém anyagból vannak. Egy ellenállhatatlan étkezőgarnitúra! Az asztal mérete: 115 cm.
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: ⌀115 Chair: 51x76, 5x46 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Szék magasság | 76,50 cm |
| Szék mélység | 51 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Bézs |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 46 cm |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 74 cm |
| 1. asztal átmérő | 115 cm |
| Szék teljes színe | Bézs |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 55 cm |











