Termékkód:# 1076081 (VD-GR19334)
deLOHN Copenhagen, Limhamn Kör alakú étkezőgarnitúra
597 332 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images














Leírás
Kerek étkezőbútor az Furniture Fashion kollekcióból, amelynek bájos aurája magával ragad. Itt a különböző anyagok és színek csodás harmóniában olvadnak össze. A Copenhagen asztalhoz a Limhamn széria szürke étkezőszékei társulnak. A székek egyedi támlái pedig különleges, megismételhetetlen karaktert kölcsönöznek az étkezőcsoportnak.
Tulajdonság
| Anyag | Furnér |
| Szín | Barna |
| Méretek | Table: ⌀140 Chair: 54x82, 5x44 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Szék magasság | 83 cm |
| Szék mélység | 54 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Barna |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Szürke |
| Asztal fő anyaga | Furnér |
| Asztal fő színe | Barna |
| Szék szélesség | 45 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 140 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Szürke |
| Asztal teljes színe | Fekete, Barna |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 72 cm |











