Termékkód:# 1076082 (VD-GR19333)
deLOHN Copenhagen, Limhamn Kör alakú étkezőgarnitúra
573 557 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images













Leírás
Különböző színek és anyagok kombinálása általában garantált siker. A mi Copenhagen étkezőasztalunk és a kényelmes, stílusos Limhamn étkezőszékeink pedig azonnal megteremtik a luxus érzését.
Tulajdonság
| Anyag | Furnér |
| Szín | Barna |
| Méretek | Table: ⌀140 Chair: 54x82, 5x44 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Szék magasság | 83 cm |
| Szék mélység | 54 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Barna |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Sárga |
| Asztal fő anyaga | Furnér |
| Asztal fő színe | Barna |
| Szék szélesség | 45 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 140 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Sárga |
| Asztal teljes színe | Fekete, Barna |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 72 cm |











