Termékkód:# 1074208 (VD-GR23802)
deLOHN Day Kör alakú étkezőgarnitúra
444 779 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Teremts hangulatot otthonodban egy divatos, skandináv stílusú étkezőgarnitúrával!
Olivia sorozatunk kerek étkezőasztala modern dizájnjával már a trendlisták élére tört. Az asztal gondosan megtervezett, fehérre pácolt MDF-ből készült, ami tiszta és letisztult légkört varázsol a nappalidba. A vékony, kerek asztallap modern csavart ad az összképnek, míg a három henger alakú láb az asztal közepénél találkozik, tökéletes harmóniát teremtve. Méret: 110 cm.
Ehhez tökéletesen passzolnak fehér, Day sorozatból származó székjeink. Ezek a székek az átgondolt dizájnnal, lágy vonalaikkal és minimalista formájukkal azonnal magukra vonják a tekintetet. Teljesen kárpitozott ülőfelületük fehér lenvászon anyagból készült, a nyitott háttámla pedig kényelmes, hívogató helyet biztosít az étkezésekhez. A székek vékony, fekete acél lábai stílusos kontrasztot alkotnak.
Ez a meghitt étkezőgarnitúra nemcsak esztétikailag emeli otthonod hangulatát, hanem praktikus és funkcionális teret is biztosít, ahol családoddal és barátaiddal élvezhetitek az étkezéseket. Amikor ezekben a kényelmes székekben pihensz, garantáltan megérzed a luxus és a stílus érzését. Készíts otthonod középpontjává egy igazi otthonos oázist!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fehérre pácolt |
| Méretek | Table: ⌀110 Chair: 66x86x66 cm |
| Kárpit anyaga | Polyester Linen |
| Szék magasság | 86 cm |
| Szék mélység | 66 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fehérre pácolt |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Törtfehér |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fehérre pácolt |
| Szék szélesség | 60 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 110 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Törtfehér |
| Asztal teljes színe | Fehérre pácolt |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Linen, Polyester Linen, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter len |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 48,90 cm |











