Termékkód:# 1074171 (VD-GR23817)
deLOHN Day Kör alakú étkezőgarnitúra
444 779 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Fogadj otthonodban egy modern, szemet gyönyörködtető darabot, ami földszíneivel és letisztult formáival lenyűgözi családodat és barátaidat!
Az Olivia kerek étkezőasztal modern eleganciát sugároz gyönyörű mocha árnyalatában. A vékony, kerek MDF asztallap kifinomultságot kölcsönöz, és meghitt hangulatot teremt minden étkezéshez. A három hengeres láb az asztal közepén összpontosul, stabilitást és minimalista stílust biztosít – a részletekben rejlik a varázs! Az asztal átmérője 110 cm.
A Day széria elegáns étkezőszékeivel együtt egy trendi, kifinomult párost alkotnak. A Day szék figyelemfelkeltő, átgondolt dizájnjával és lágy íveivel hódít. A fehér lenvászon kárpit az ülőrészen, valamint a nyitott háttámla stílusos, légies érzetet ad. A vékony, fekete acélból készült lábak modern kontrasztot teremtenek.
Ezzel az étkezőgarnitúrával villámgyorsan feldobhatod otthonod stílusát, és egy kényelmes, meghitt helyet teremthetsz az étkezésekhez. Ne válassz a stílus és a kényelem között – alakítsd ki nappalid egyedi, családbarát hangulatát!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Mokka |
| Méretek | Table: ⌀110 Chair: 66x86x66 cm |
| Kárpit anyaga | Polyester Linen |
| Szék magasság | 86 cm |
| Szék mélység | 66 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Mokka |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Törtfehér |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Mokka |
| Szék szélesség | 60 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 110 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Törtfehér |
| Asztal teljes színe | Mokka |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Linen, Polyester Linen, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter len |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 48,90 cm |











