Termékkód:# 1074192 (VD-GR23828)
deLOHN Day Kör alakú étkezőgarnitúra
444 779 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Üdv otthon, ahol a stílus és az elegancia lenyűgöző összhangban vár rád ezzel a kerek étkezőgarnitúrával! A Day kollekció modern étkezőasztala és hozzáillő székekkel együtt a te otthonodat is egy kortárs oázissá varázsolják.
Olivia, a kerek asztalunk, skandináv dizájnjával azonnal magára vonja a tekintetet. Füstös fekete színével és tartós MDF anyagával örökérvényű darab, amely hosszú éveken át szolgál majd. Vékony, lekerekített asztallapja és középen összefutó, három stílusos, henger alakú lába harmonikus egésszé áll össze, amivel garantáltan lenyűgözöd majd a vendégeket és a családodat is. Az asztal átmérője 110 cm.
A Day sorozat gyönyörű, hófehér székekkel párosítva tökéletes az összhang. A gondosan megtervezett, lágy ívek azonnal magukra vonják a figyelmet. A fehér lenvászon ülőfelület luxus érzetet kölcsönöz, míg a karcsú, fekete acéllábak modern és minimalista hangulatot teremtenek.
Teremts otthonodban olyan hangulatot ezzel a modern étkezőgarnitúrával, ahol igazán jól érzed magad. Hiszen a hazaérkezésnek mindig kényelmesnek és meghittnek kell lennie!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: ⌀110 Chair: 66x86x66 cm |
| Kárpit anyaga | Polyester Linen |
| Szék magasság | 86 cm |
| Szék mélység | 66 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Törtfehér |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 60 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 110 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Törtfehér |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Linen, Polyester Linen, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter len |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 48,90 cm |











