Termékkód:# 1085542
Beépíthető lámpa LED 3W 3000K 240lm alumínium/fehér 108x50x26mm RAGGIO
27 990 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images


Leírás
A terméket Lengyelországban gyártják, márkaneve: AZzardo
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Azzardo |
| Méretek | 108x50x26mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP54 |
| Garancia idő | 2év |
| LED fényáram | 240 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fehér |
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 3W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |











