Termékkód:# 1079364 (VD-15015-885)
deLOHN Calais Háromszemélyes kanapé
225 857 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images










Leírás
Egy krém-fehér bársonykanapé álma minden belsőépítésznek most! A Calais egy olyan modern, mégis időtálló kanapésorozat, amely a designra és a magas kényelemre helyezi a hangsúlyt. Elegáns formanyelvével, trendbiztos, szögletes fém lábaival és meleg árnyalatával ez a bézs-fehér kanapé garantáltan kellemes fókuszpont lesz otthonodban. Ez a 2-3 személyes kanapé luxus és hívogató érzésével biztosan új szintre emeli a lakásod hangulatát!
Ápolási tanácsok bársonyhoz:
A bársony gondozása egyáltalán nem olyan bonyolult, mint amilyennek tűnik! A bársonynak van egy kis hajlama arra, hogy nyomot hagyjon, amikor a szálak elnyomódnak. Ezek az apró lenyomatok megkopottnak tűnhetnek, ami teljesen normális ennél a anyagnál. Attól függően, hogyan esik rá a fény, a szövet különböző árnyalatokban játszhat.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter bársony |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 78 x 79 x 180 cm |
| Fő anyag | Poliészter bársony |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 31 kg |
| Teherbírás | 360 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Ülésmélység | 56 cm |
| Teljes magasság | 79 cm |
| Teljes mélység | 78 cm |
| Ülésszélesség | 151 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 180 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Rétegelt lemez, Poliészter bársony |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |











