Termékkód:# 1079359 (VD-15356-665)
deLOHN Calais Háromszemélyes kanapé
216 941 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images







Leírás
Egy ízléses, 2-3 személyes kanapé hagyományos szürke színben, ahol a kényelem és a dizájn áll a középpontban. A behajtott háttámla luxus megjelenést kölcsönöz a Calais kanapénak, míg a szögletes, keskeny fém lábak stílusos és modern hatást keltenek. Hagyd, hogy a kanapén töltött idő legyen a napod egyik fénypontja!
Gondozási tanácsok:
Használj textil sprayt a bútor impregnáltatásához még az első használat előtt, így később a szennyeződések és foltok könnyebben eltávolíthatók lesznek. Foltokat azonnal kezelj, ne dörzsöld, inkább óvatosan itasd fel egy ronggyal. Arra is figyelj, hogy a bútort ne tedd közvetlen napfényre.
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 78 x 79 x 180 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Szürke |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 31 kg |
| Teherbírás | 360 kg |
| Ülés színe | Szürke |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Ülésmélység | 56 cm |
| Teljes magasság | 79 cm |
| Teljes mélység | 78 cm |
| Ülésszélesség | 151 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter, Acél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 180 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Rétegelt lemez, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











