Termékkód:# 1077320 (VD-30084-105)
deLOHN Antibes Háromszemélyes kanapé
298 171 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Az Antibes kanapé sorozat egyszerre kínál elegáns dizájnt és kiemelkedő ülőkényelemet! Tedd otthonod stílusossá ezzel a tekintélyt parancsoló, szürke 2-3 személyes kanapéval, mely sötétszürke, elegáns poliészter anyagból készült. A skandináv designnak köszönhetően, a letisztult észak-európai formák és a fényes textil gyorsan egy luxusérzetet varázsolnak a térbe. A kanapé lábai karcsú, fémes megjelenésükkel kecsesen emelik meg a bútort, megkönnyítve a takarítást is. A trendi, mégis időtálló stílus miatt könnyen kombinálhatod más bútorokkal, de magában állva is tökéletes választás. Meríts ihletet a legújabb trendekből, de rendezd be otthonod személyesen és otthonosan! Ez a modern kanapé álom szívesen vár haza egy hosszú nap után!
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Sötétszürke |
| Méretek | 87 x 86 x 210 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Sötétszürke |
| Láb anyaga | Fém |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 48 kg |
| Teherbírás | 360 kg |
| Ülés színe | Sötétszürke |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 50 cm |
| Ülésmélység | 59 cm |
| Teljes magasság | 86 cm |
| Teljes mélység | 87 cm |
| Teljes vastagság | 29 cm |
| Ülésszélesség | 192 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Fém, Poliészter |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 210 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











