Termékkód:# 1077319 (VD-30084-102)
deLOHN Antibes Háromszemélyes kanapé
298 171 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Az Antibes kanapésorozat egyszerre kínál elegáns dizájnt és magas szintű ülési kényelmet! Díszítsd otthonod ezzel a tekintélyt parancsoló, szürke 2-3 személyes kanapéval, amely divatos, bézs poliészter huzattal készült. A skandináv design, a letisztult, északi formák és a fényes anyag gyorsan luxus hangulatot csempésznek a térbe. A kanapé lábai vékony, elegáns fémek, amelyek könnyed emelést adnak a bútorhoz, és megkönnyítik a takarítást. Ez a trendi, mégis időtálló stílus könnyen kombinálható más bútorokkal, de egyedüli darabként is tökéletes választás. Meríts ihletet a legújabb irányzatokból, de rendezd be otthonod személyesen és meghitt hangulatban! Itt egy modern kanapéálom vár rád, ami szívesen fogad haza egy hosszú nap után!
Tulajdonság
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 87 x 86 x 210 cm |
| Fő anyag | Poliészter |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Fém |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 48 kg |
| Teherbírás | 360 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 50 cm |
| Ülésmélység | 59 cm |
| Teljes magasság | 86 cm |
| Teljes mélység | 87 cm |
| Teljes vastagság | 29 cm |
| Ülésszélesség | 192 cm |
| Anyag összetétel | Habszivacs, Fém, Poliészter |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 210 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











