Termékkód:# 1110197
UNIVERSO mennyezeti lámpa hangszóróval BT 62w 6380lm RGBw ∅500×55mm fehér
49 238 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images








Leírás
A termék a mellékelt távirányítóval, illetve telefonos applikáció segítségével is működik! (Fokozatosan dimmelhető.)
Tulajdonság
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Lumen | 6380 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 55 mm |
| Átmérő | 500 mm |
| Fényszín | Színváltós, Színhőmérséklet váltós |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 62 W |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Igen |
| Kapcsolási ciklus | 120° |
| Színhőmérséklet | CCT+RGB |
| Színváltoztatható | -20℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |











