Termékkód:# 1084210
Mennyezeti lámpa LED 22W 3000lm 4000K 350x350x75mm acél,műanyag/króm,átlátszó IP44 TOLORICO MEGSZ
76 990 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Előfordulhat, hogy a termék kirakati darab volt és nincs hozzá gyári csomagolás.
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 350x350x75mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP44 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 3000 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Króm |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 3x7W |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 4000K |











