Termékkód:# 1084831
Mennyezeti lámpa LED 21W 3050lm 3000K fekete/fém,műanyag 450x450x75mm LEJIAS
40 991 Ft
- Házhozszállítás
- 2490 Ft
Images

Leírás
Mennyezeti lámpa LED 21W 3050lm 3000K fekete/fém,műanyag 450x450x75mm LEJIAS
Tulajdonság
| Foglalat | LED |
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 450x450x75mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 3050 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 21W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |











