Termékkód:# 1111101
UNIVERSO fali lámpa LED 12w 1000lm 3000k IP65 200×170×88mm fehér
10 500 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images


Leírás
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Lumen | 1000 lm |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 88 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Kapacitás | 20000 óra |
| Szélesség | 170 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 12 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 80° |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +45℃ |
| Napelem feltöltődési idő | 7 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP65 |











