Termékkód:# 1111048
KANLUX LAVEN EL 28 SE-GR lámpa E27
21 188 Ft
- Házhozszállítás
- 3790 Ft
Images



Leírás
A termék az izzót nem tartalmazza!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium, Műanyag |
| Szín | Grafit |
| Foglalat | E27 |
| Magasság | 276 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Szélesség | 148 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 10 W |
| Színváltoztatható | -20℃ - +35℃ |
| Működési hőmérséklet | 0.5mm² - 1.0mm² |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP44 |











