Termékkód:# 1074017 (VD-61719-331)
deLOHN Borgholm Kisméretű tükör
22 784 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Emeld otthonod hangulatát a Borgholm tükörrel, ami elegáns, letisztult formájával a modern design és a praktikum tökéletes ötvözete. Méreteivel, 55x30 cm-rel, a Borgholm sokoldalú dekoráció, amely könnyedén elfér kisebb helyeken, például előszobákban vagy fürdőszobákban, de nagyobb terekben is stílusos díszítő elemként szolgál.
Tulajdonság
| Anyag | Üveg |
| Szín | Ezüst |
| Méretek | 3 x 55 x 30 cm |
| Fő anyag | Üveg |
| Fő szín | Ezüst |
| Nettó súly | 1,9 kg |
| Teljes magasság | 55 cm |
| Teljes mélység | 3 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Üveg |
| Teljes szélesség | 30 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











