Termékkód:# 1078401 (VD-2104-014)
deLOHN Asta Nyugágy szék
60 427 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images










Leírás
Stílusos és időtálló lounge szék, gyönyörű akácfa hatású kivitelben. Tökéletes választás a teraszodra vagy a lakásba, hiszen könnyen elhelyezhető és bármilyen környezethez remekül illik. Ez a kényelmes szék a lustálkodós napok ideális társa!
Ápolási tanácsok:
Ahhoz, hogy az akác vagy keményfa kültéri bútorod megőrizze szépségét, rendszeresen olajozni kell. Mivel ezek a fák természetüknél fogva nem túl zsírosak, időnként – akár a szezon során is – érdemes olajjal kezelni őket. Az újonnan vásárolt bútorokat pedig érdemes alaposan átolajozni, több rétegben, egymás után, hogy minél jobban beszívja az olajat. A felesleget egyszerűen töröld le.
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Fehérre pácolt |
| Méretek | 73 x 79 x 57 cm |
| Fő anyag | Akác |
| Fő szín | Fehérre pácolt |
| Láb anyaga | Akác |
| Láb színe | Fehérre pácolt |
| Nettó súly | 9,50 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülés színe | Fehérre pácolt |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 23 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |
| Teljes magasság | 79 cm |
| Teljes mélység | 73 cm |
| Ülésszélesség | 50 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Habszivacs, Poliészter |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 57 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | Akác |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











