Termékkód:# 1027371 (VD-9275-010)
deLOHN Anna Étkezőszék
53 492 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images

Leírás
Rendezd be a teraszodat stílusosan, praktikusan és tartósan az Anna sorozat ikonikus designjával! Ez a szék egymásra rakható, gyönyörű, friss fehér színben érkezik, ami időtálló és könnyedén kombinálható bármilyen bútorral. Készülj fel a nyár esti hangulatára és a kellemes balkonvacsorákra!
Ápolási tanácsok:
A Konstrite egy műanyag alapanyag, ami tökéletes választás a skandináv klímához. UV-álló, így ellenáll az időjárásnak és a szélnek. Ennek köszönhetően a bútor nem fakul ki, de azért ajánljuk, hogy használat után takard le vagy tedd száraz, hűvös helyre, hogy még tovább megőrizhesd szépségét és élettartamát.
Tulajdonság
| Anyag | Fonott |
| Szín | Fehér |
| Méretek | 64 x 95 x 55 cm |
| Fő anyag | Fonott |
| Fő szín | Fehér |
| Láb anyaga | Acél, Fonott |
| Láb színe | Fehér |
| Nettó súly | 5,20 kg |
| Teherbírás | 160 kg |
| Ülés színe | Fehér |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Ülésmélység | 46 cm |
| Teljes magasság | 95 cm |
| Teljes mélység | 64 cm |
| Ülésszélesség | 44 cm |
| Anyag összetétel | Szálas anyag, Poliészter, Acél, Fonott |
| Párna mellékelve | Igen |
| Teljes szélesség | 55 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











