Termékkód:# 1027465 (VD-1552-408)
deLOHN Alina Étkezőszék
69 342 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images
























Leírás
Alina – olyan praktikus, amilyen feltűnő! Egy fekete, ízléses étkezőszék, amely tökéletes választás a kertbe vagy a teraszra egyaránt. Letisztult formájának és tartós anyagainak köszönhetően bármilyen környezetben és stílusban megállja a helyét. A dizájnja divatos, modern, szélesedő lábakkal és kényelmes karfákkal készült. Élvezd a nyári étkezéseket! A szék egymásra rakható.
Ápolási tanácsok:
Textilbútoraikat általában teakfa vagy alumínium vázhoz társítjuk. A textilén egy PVC-vel kezelt poliészter szövet, amely vízálló és UV-védelemmel ellátott, hogy megóvja a napfény okozta kifakulástól.
Tulajdonság
| Anyag | Textilén |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 63 x 86 x 58 cm |
| Fő anyag | Textilén |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 4,50 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Textilén |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Ülésmélység | 42 cm |
| Teljes magasság | 86 cm |
| Teljes mélység | 63 cm |
| Ülésszélesség | 48 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Textilén |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 58 cm |
| Minimális mennyiség | 6 |
| Ülés anyagösszetétel | Textilén |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% textilén |











