Termékkód:# 1027404 (VD-1231-076)
deLOHN Little John Étkezőszék
70 333 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images





.jpg)




Leírás
Fekete szín találkozik a klasszikus fával – tökéletes párosítás! A Little John egy olyan étkezőszék, amivel mindenki jól jár: kényelmes, stílusos és praktikus. Állítható, dönthető háttámlájával a legjobb kényelmet nyújtja. Dőlj hátra idén nyáron, és élvezd a kellemes étkezéseket!
Ápolási tanácsok:
Kötéljeink minőségi, sodrott poliészterből készülnek, amelyek könnyen tisztíthatók. A bútorokat úgy kezeltük, hogy 500–2000 órán át ellenálljanak az időjárás viszontagságainak. Tisztításhoz javasoljuk a szappanos vizet, majd hagyd szabad levegőn megszáradni. Az nehezen elérhető helyeken óvatosan használj egy kis kefét. Soha ne alkalmazz magasnyomású mosót vagy erős vegyszereket a kötél tisztításához.
Tulajdonság
| Anyag | Kötél |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 74 x 106 x 56 cm |
| Fő anyag | Kötél |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Akác |
| Láb színe | Natúr |
| Nettó súly | 16,40 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Ülésmélység | 52,50 cm |
| Teljes magasság | 106 cm |
| Teljes mélység | 74 cm |
| Ülésszélesség | 47,40 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Poliészter kötél, Kötél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 56,8 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter kötél |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











