Termékkód:# 1027264 (VD-9605-076)
deLOHN Little John Étkezőszék
95 098 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images





.jpg)

.jpg)

.jpg)
.jpg)






Leírás
A fekete és a fa párosítása egyszerűen tökéletes! Little John étkezőszékünk masszív, akácfából készült vázzal és tartós, fekete színű kötél ülőrésszel kínál kényelmes ülőhelyet. Hagyd, hogy a teraszszékek igazi stílusos részletei legyenek a helynek!
Ápolási tanácsok:
Köteleink kiváló minőségű, sodort poliészterből készülnek, amelyek könnyen tisztíthatók. A bútorokat úgy kezeltük, hogy 500-2000 órát is kibírjanak. Tisztításhoz javasoljuk a szappanos vizet, majd hagyd levegőn megszáradni. Az elérhetetlenebb helyeket óvatosan egy kis kefével tisztítsd meg. Soha ne használj magasnyomású mosót vagy erős vegyszereket a kötél tisztításához!
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 62 x 88 x 58 cm |
| Fő anyag | Akác |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Akác |
| Láb színe | Natúr |
| Nettó súly | 7 kg |
| Teherbírás | 140 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Teljes magasság | 88 cm |
| Teljes mélység | 62 cm |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Poliészter kötél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 58 cm |
| Minimális mennyiség | 2 |
| Ülés anyagösszetétel | Poliészter kötél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











