Termékkód:# 1077744 (VD-6073-010)
deLOHN Nettan Sarokkanapé garnitúra
668 655 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






















Leírás
Nettan – a tökéletes kanapécsalád modern, stílusos dizájnnal, kifejezetten a teraszodra vagy erkélyedre! A szett egy sarokkanapéból áll, amely moduláris, így többféleképpen is elrendezheted, ahogy neked a legkényelmesebb – három ülőhellyel és egy sarokelemmel. Fehér porfestett fém vázzal készült, részleteiben fehér fémháló és teak fa található, a puha szürke párnákkal és a teakfa asztallappal ellátott téglalap alakú dohányzóasztallal együtt. Egyszerű az összeszerelése. Itt igazán jó lesz együtt lazítani a szeretteiddel a késő nyári esték során!
Tulajdonság
| Anyag | Acél, Tíkfa |
| Szín | Fehér |
| Méretek | Table: H:35 L:106 W:60 Sofa: D:80 H:66 W:232, 5x232 cm |
| Fő szín | Fehér |
| Kárpit anyaga | Fonott poliészter |
| 1. asztal hossz | 65 cm |
| Asztallap anyaga | Tíkfa |
| Asztallap színe | Natúr |
| Asztal fő anyaga | Acél, Tíkfa |
| Asztal fő színe | Natúr |
| Kanapé magasság | 66 cm |
| Kanapé mélység | 80 cm |
| Kanapé fő anyaga | Acél |
| Kanapé fő színe | Szürke |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 35 cm |
| Kanapé szélesség | 232.5x232.5 cm |
| Asztal teljes színe | Natúr, Fehér |
| 1. asztal szélesség | 60 cm |
| Kanapé teljes színe | Fehér, Szürke |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Asztal anyagösszetétel | Acél, Tíkfa |
| Kanapé anyagösszetétel | Acél, Habszivacs, Fonott poliészter |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% fonott poliészter |
| Asztallap vastagság 1. asztal | 2 cm |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 56 cm |
| Asztallapig mért magasság 1. asztal | 30,50 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 101 cm |











