Termékkód:# 1078743 (VD-1501-408)
deLOHN Nettan Sarokkanapé garnitúra
623 087 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images



Leírás
Modern, stílusos kanapécsalád a teraszodra vagy kertedbe! A kanapécsalád egy sarokkanapéból áll, amely moduláris kialakításának köszönhetően többféleképpen elhelyezhető, ahogy csak szeretnéd. Három ülőhellyel és egy sarokelemmel rendelkezik. Fekete, porfestett fémvázból készült, részleteiben fekete fémhálóval és teakfa elemekkel, továbbá puha, szürke párnákkal van kiegészítve. A készlet része egy téglalap alakú dohányzóasztal is teakfa asztallappal. Egyszerűbb összeszerelést igényel.
Tulajdonság
| Anyag | Tíkfa |
| Szín | Szürke |
| Méretek | Table: H:35 L:106 W:60 Sofa: D:80 H:66 W:226x165 cm |
| Fő szín | Szürke |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| 1. asztal hossz | 106 cm |
| Asztallap anyaga | Tíkfa |
| Asztallap színe | Natúr |
| Asztal fő anyaga | Tíkfa |
| Asztal fő színe | Natúr |
| Kanapé magasság | 66 cm |
| Kanapé mélység | 80 cm |
| Kanapé fő anyaga | Acél |
| Kanapé fő színe | Szürke |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 35 cm |
| Kanapé szélesség | 232.5x232.5 cm |
| Asztal teljes színe | Natúr, Fekete |
| 1. asztal szélesség | 60 cm |
| Kanapé teljes színe | Fekete, Szürke |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Asztal anyagösszetétel | Acél, Tíkfa |
| Kanapé anyagösszetétel | Acél, Tíkfa, Habszivacs, Poliészter |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |
| Asztallap vastagság 1. asztal | 1,50 cm |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 106 cm |
| Asztallapig mért magasság 1. asztal | 33,50 cm |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 60 cm |











