Termékkód:# 1078948 (VD-1454-408)
deLOHN Khung Téglalap alakú étkezőasztal
252 603 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images









Leírás
Étkezőasztal barna akácfa vázzal, díszes kerettel és fekete acél alvázzal. Ez az étkezőasztal éppúgy megállja a helyét a kertben, mint a teraszon. Élvezzétek együtt a nyár csodás pillanatait! További tippeket a karbantartáshoz és az asztal legjobb gondozásához a karbantartási tanácsaink között találsz.
Gondozási tanácsok:
Ahhoz, hogy az akác vagy keményfa kültéri bútorod megőrizze szépségét, időnként olajozni kell. Mivel ezek a fák nem természetüknél fogva zsírosak, néha a szezon alatt is szükségük van egy kis olajozásra. Az újonnan vásárolt bútorokat alaposan át kell itatni olajjal, több rétegben, hogy minél jobban beszívódjon. A felesleges olajat pedig töröld le.
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Akác |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 31 kg |
| Teherbírás | 50 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Akác |
| Asztallap színe | Natúr |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Acél |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











