Termékkód:# 1078939 (VD-9575-520)
deLOHN Texas Téglalap alakú étkezőasztal
324 917 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images





Leírás
Texas – olyan tartós, amilyen feltűnő! Ez az étkezőasztal trendi dizájnnal büszkélkedhet: téglalap alakú üveg asztallappal, amelyet teakfa díszítő él keretez, és masszív, fekete fémvázzal. Párosítsd néhány kényelmes étkező székkel, és gyűjtsd össze a családot és barátokat egy kellemes, nyári szabadtéri vacsorára!
Ápolási tanácsok:
Az üvegfelületeket mindig óvatosan kezeld! Az üveg oldalról a legérzékenyebb, ezért különösen ügyelj, hogy ne ütközzön semminek erről az irányból. Kerüld az olyan eszközök használatát, amelyek kárt tehetnek az üvegben. A felület tisztításához szappanos víz és puha viasz ajánlott.
Tulajdonság
| Anyag | Üveg |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Üveg |
| Fő szín | Szürke |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 28 kg |
| Teherbírás | 75 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Üveg, Tíkfa |
| Asztallap színe | Világosszürke |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium, Üveg, Tíkfa |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











