Termékkód:# 1073476 (VD-9792-100)
deLOHN Capo Téglalap alakú étkezőasztal
310 058 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
Ismerd meg a Capo asztalt – egy elegáns és sokoldalú étkezőasztalt, ami új szintre emeli a kültéri teredet. Fekete színével és letisztult formájával természetes középpontja lesz minden baráti összejövetelnek és szabadtéri étkezésnek. A téglalap alakja és az állítható hosszúság könnyedén alkalmazkodik az igényeidhez, így akár kisebb, akár nagyobb társaságnak is bőven jut hely.
Tartós alumíniumból készült, így egyszerre masszív és könnyű, így könnyen mozgatható, miközben stabil marad. Akár egy meghitt családi vacsorát, akár egy baráti partit tervezel, ez az asztal tökéletes választás stílusban és praktikumban egyaránt. Válaszd a Capót, és teremts meghitt, ugyanakkor funkcionális étkezőhelyet a kertedben vagy a teraszodon!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 160/ 240 x 100 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 23,5 kg |
| Teherbírás | 50 kg |
| Teljes hossz | 160/240 cm |
| Asztallap anyaga | Alumínium |
| Asztallap színe | Fekete |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











