Termékkód:# 1073475 (VD-9792-222)
deLOHN Capo Téglalap alakú étkezőasztal
310 058 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
Ismerd meg a Capo-t – a letisztult, sokoldalú étkezőasztalt, amely új szintre emeli a kültéri tereidet. Bézs színével és elegáns formájával természetes középpontja lesz a baráti összejöveteleknek és a szabadtéri vacsoráknak. A téglalap alak és a kihúzható funkció könnyedén igazodik az igényeidhez, így akár kisebb, akár nagyobb társaságnak is bőven jut hely.
Tartós alumíniumból készült, így egyszerre masszív és könnyű, könnyen mozgatható anélkül, hogy a stabilitásból engedne. Legyen szó meghitt családi vacsoráról vagy baráti buliról, ez az asztal a tökéletes választás, ha a praktikusságot és a stílust egyszerre keresed. Válaszd a Capo-t, és teremts hangulatos, kényelmes étkezőhelyet a kertedben vagy a teraszodon!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 160/ 240 x 100 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Bézs |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Bézs |
| Nettó súly | 23,5 kg |
| Teherbírás | 50 kg |
| Teljes hossz | 160/ 240 cm |
| Asztallap anyaga | Alumínium |
| Asztallap színe | Bézs |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Alumínium |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











