Termékkód:# 1027247 (VD-1524-408)
deLOHN Dallas Téglalap alakú étkezőasztal
144 628 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images















Leírás
A Dallas egy téglalap alakú, fekete alumíniumból készült étkezőasztal. Az asztallap sötét üvegből van, az asztal váza pedig mutatós kötél részletekkel díszített, amelyek egy laza, mégis ízléses megjelenést kölcsönöznek neki. Párosítsd a hozzá tartozó székekkel a teljes étkezőszettet! Készülj fel a felejthetetlen nyári pillanatokra családdal és barátokkal!
Ápolási tanács:
Az alumínium és rozsdamentes acél kültéri bútorokat rendszeresen tisztítsd langyos vízzel és enyhe szappannal. Mindig alaposan öblítsd le bő vízzel, különösen, ha a bútor a tenger közelségében van, ahol a sós levegő könnyen lerakódhat a felületeken.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 193 x 90 cm |
| Fő anyag | Acél |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 33 kg |
| Teherbírás | 80 kg |
| Teljes hossz | 193 cm |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztallap színe | Fekete |
| Teljes magasság | 77 cm |
| Anyag összetétel | Üveg, Acél |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











