Termékkód:# 1027237 (VD-9533-445)
deLOHN Zenia Téglalap alakú étkezőasztal
303 124 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
A Zenia négyszögletes étkezőasztal modern, ipari stílusban készült, barna akác fa asztallappal és ezüstszínű acélvázzal. Praktikus és tartós anyagának köszönhetően az asztal egyaránt tökéletes választás a kertbe vagy akár a teraszra is. Kövesd karbantartási tanácsainkat a hosszú élettartamért, és élvezd a nyarat kellemes társaságban, egy finom étkezésekhez terített asztal körül!
Karbantartási tanács:
Az akác vagy keményfa kültéri bútorok megőrzéséhez időnként olajozni kell őket. Mivel ezek a fák természetüknél fogva nem zsírosak, időről időre – akár a szezon közben is – szükséges egy kis olajozás. Az újonnan vásárolt bútorokat alaposan át kell olajozni, több rétegben, hogy a fa minél jobban magába szívja az olajat. A felesleges olajat érdemes letörölni.
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Akác |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Ezüst |
| Nettó súly | 43 kg |
| Teherbírás | 75 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Akác |
| Asztallap színe | Natúr, Ezüst |
| Teljes magasság | 74 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Acél |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











