Termékkód:# 1027224 (VD-9554-069)
deLOHN Bois Téglalap alakú étkezőasztal
194 158 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
A BoIS étkezőasztal letisztult, északi formáival és klasszikus dizájnjával hódít! Az asztallap dekoratív akácfából készült, az asztallábak pedig stílusos, fehér fémek. Párosítsd pár kényelmes étkezőszékkel, és máris kész a tökéletes étkezőgarnitúra, amiben barátaiddal és családoddal gyűlhettek össze – készülj fel a nyári szabadtéri étkezésekre, és élvezd a kellemes társaságot!
Ápolási tanácsok:
Ahhoz, hogy akác vagy keményfa kültéri bútorod megőrizze szépségét, időnként olajozd át! Mivel ezek a fák maguktól nem annyira olajosak, a szezon során is szükségük van némi ápolásra. Az újonnan vásárolt bútorokat érdemes többször is átkenni olajjal, hogy minél mélyebben beszívja a fa. A felesleges olajat pedig töröld le!
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Akác |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fehér |
| Nettó súly | 26 kg |
| Teherbírás | 75 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Akác |
| Asztallap színe | Natúr |
| Teljes magasság | 76 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Alumínium |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











