Termékkód:# 1027223 (VD-9554-068)
deLOHN Bois Téglalap alakú étkezőasztal
234 772 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
A BoIS étkezőasztal egyenes, északi formáival és klasszikus dizájnjával hódít! Az asztallap dekoratív akácfából készült, az asztallábak pedig stílusos fekete fémek. Párosíts hozzá néhány kényelmes étkezőszéket, így teljes étkezőgarnitúrát kapsz, hogy barátaiddal és családoddal együtt élvezhessétek az étkezéseket – készülj fel a nyári szabadtéri vacsorákra és a kellemes társaságra!
Ápolási tanácsok:
Hogy az akácból vagy keményfából készült kültéri bútorod megőrizze szépségét, rendszeresen olajozd! Mivel ezek a fák természetüknél fogva nem túl olajosak, időnként, még a szezon alatt is szükségük van egy kis ápolásra. Az újonnan vásárolt bútorokat érdemes alaposan áttölteni olajjal, több rétegben, hogy a fa maximálisan magába szívja. A felesleges olajat pedig töröld le.
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 205 x 90 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 25 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Teljes hossz | 205 cm |
| Asztallap anyaga | Akác |
| Asztallap színe | Natúr |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Alumínium |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











