Termékkód:# 1027037 (VD-6005-400)
deLOHN Garcia Téglalap alakú étkezőasztal
243 688 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Garcia sorozatból származó étkezőasztal klasszikus dizájnnal, téglalap alakú, díszes fa hatású asztallappal – ugyanakkor tartós, mint amilyen stílusos! Az asztal váza könnyű, fehér alumíniumból készült, így könnyedén mozgathatod bárhová. Kifejezetten kültéri használatra tervezték, ezért tökéletesen illik a télikertbe és a kertbe is. Párosítsd a sorozat azonos stílusú étkezőszékeivel, hogy teljes legyen a szett, és teremts egy igazán figyelemfelkeltő darabot a teraszodon. Ideális hely, hogy idén nyáron szeretteiddel együtt élvezzétek a felejthetetlen étkezéseket!
Tulajdonság
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 200 x 100 cm |
| Fő anyag | Alumínium |
| Fő szín | Szürke |
| Láb anyaga | Alumínium |
| Láb színe | Fehér |
| Nettó súly | 25,30 kg |
| Teherbírás | 80 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Aintwood (műfa) |
| Asztallap színe | Világosszürke |
| Teljes magasság | 74 cm |
| Anyag összetétel | Aintwood (műfa), Alumínium |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











