Termékkód:# 1027034 (VD-6021-001)
deLOHN Holmbeck Téglalap alakú étkezőasztal
234 772 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Népszerű Holmbeck sorozatunk étkezőasztala, ami pillanatok alatt lenyűgöző látvánnyal varázsolja el a teraszodat! A téglalap alakú, lekerekített élű akácfa asztallap és a minimalista fekete acél lábak tökéletes harmóniában állnak egymással. Párosítsd néhány kényelmes székekkel, és már kész is a komplett étkezőgarnitúra, ami garantáltan meghosszabbítja a kellemes étkezések élményét egész nyáron!
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 200 x 90 cm |
| Fő anyag | Akác |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 35 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Teljes hossz | 200 cm |
| Asztallap anyaga | Akác |
| Asztallap színe | Natúr |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Akác, Acél |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Kanapé szélesség | 134 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











