Termékkód:# 1026989 (VD-6002-005)
deLOHN Lumpur Kerek étkezőasztal
329 870 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Fedezd fel a szabadtéri étkezés szépségét a Lumpur étkezőasztallal, amelyet úgy terveztek, hogy tökéletes harmóniát teremtsen a természet és a funkcionalitás között. Akácfából készült, így ideális társ a kültéri helyiségedbe. A Lumpur asztal elegáns, kerek formájával, 120 cm-es impozáns átmérőjével a legjobb helyet kínálja barátaid és családod összegyűjtésére. A lekerekített talp modern, letisztult megjelenést kölcsönöz az asztalnak, miközben stabilitást biztosít a szerkezetnek. Masszív akácfa kivitelezésének köszönhetően a Lumpur ellenáll az időjárás viszontagságainak, és hosszú távon megőrzi természetes szépségét. A fa természetes színe és textúrája rusztikus bájt csempész a teraszodra vagy kertedbe. A Lumpur étkezőasztallal stílusos és laza környezetben élvezheted a kellemes szabadtéri étkezéseket. Teremts emlékezetes pillanatokat, és varázsold a kültéri helyedet a tökéletes találkozóhellyé a természetes akácfa Lumpur asztallal.
Tulajdonság
| Anyag | Akác |
| Szín | Natúr |
| Méretek | ⌀120 cm |
| Fő anyag | Akác |
| Fő szín | Natúr |
| Átmérő | 120 cm |
| Láb anyaga | Akác |
| Láb színe | Natúr |
| Nettó súly | 20,1 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Asztallap anyaga | Akác |
| Asztallap színe | Natúr |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Akác |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Nem |











