Termékkód:# 1027150 (VD-43000-121)
deLOHN Malmön Étkezőszék
60 427 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Malmön – egy igazi klasszikus étkezőszék fekete színben, fekete fa háttámlával, tartós kötélből készült ülőrésszel és enyhén szélesedő, fém lábakkal. Ez a hagyományos kivitelezésű, skandináv dizájnú szék modern hangulatot varázsol otthonodba, ráadásul könnyen mozgatható. Párosítsd kedvenc asztaloddal, és máris tökéletes helyed lesz a baráti vagy családi vacsorákhoz! A szék a VIND kollekció része.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 54 x 79 x 52 cm |
| Fő anyag | Acél |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 5 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Ülés színe | Fekete |
| Kárpit anyaga | Rattan |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 47 cm |
| Teljes magasság | 79 cm |
| Teljes mélység | 54 cm |
| Ülésszélesség | 51 cm |
| Anyag összetétel | Szálas anyag, MDF, Rattan, Acél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 52 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | MDF, Rattan, Acél |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |











