Termékkód:# 1027097 (VD-43000-122)
deLOHN Malmön Étkezőszék
60 427 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Varázsold otthonod szívét stílusossá és hívogatóvá! A Malmön egy klasszikus étkezőszék törtbézs színben, melynek háttámlája hálós kialakítású, ülőfelülete strapabíró bézs kötélből készült, lábai pedig finoman szélesedő csontszínű fémből állnak. Ez a szék, amely egyszerre hagyományos és skandináv design jegyeket visel magán, modern lendületet kölcsönöz otthonodnak, és könnyen mozgatható. Párosítsd kedvenc asztaloddal, hogy tökéletes helyet teremts a baráti és családi vacsorákhoz! A szék a Wind kollekció része.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Szürkésbézs |
| Méretek | 54 x 79 x 52 cm |
| Fő anyag | Acél |
| Fő szín | Szürkésbézs |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Szürkésbézs |
| Nettó súly | 5 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Ülés színe | Bézs |
| Kárpit anyaga | Rattan |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 47 cm |
| Teljes magasság | 79 cm |
| Teljes mélység | 54 cm |
| Ülésszélesség | 51 cm |
| Anyag összetétel | MDF, Rattan, Acél |
| Párna mellékelve | Nem |
| Teljes szélesség | 52 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Ülés anyagösszetétel | MDF, Rattan, Acél |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% rattan |











