Termékkód:# 1074124 (VD-GR23882)
deLOHN Polar Kör alakú étkezőgarnitúra
273 406 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Üdv otthon, ahol az elegancia és a funkcionalitás tökéletes harmóniában találkozik ezzel az időtálló, okos étkezőgarnitúrával!
A Yakidon egyedi étkezőasztal két oldalán kihajtható részekkel rendelkezik, így könnyedén igazíthatod a méretét az aktuális igényeidhez. Legyen szó egy ünnepi vacsoráról vagy egy meghitt kettesben eltöltött estéről, az asztal mindig a te kényelmed szerint alakítható.
Az enyhén kifelé ívelt lábak, melyek a padlón keresztezik egymást, egyedi és stílusos megjelenést kölcsönöznek az asztalnak. Egészében tölgyfára emlékeztető MDF-ből és gumi fából készült, így a tisztán tartása is egyszerű a gondozási útmutatónk segítségével.
Az étkező a Polar széria székekkel van párosítva: a teljesen kárpitozott székek fekete porfestett fém lábaik és a lágy párnázatú, bársonyosan puha, fekete háttámlájuk és ülőfelületük tökéletes egyensúlyt teremtenek a kényelem és a dizájn között.
Ne érj be kevesebbel – engedd, hogy ez az étkezőgarnitúra legyen otthonod szíve. Teremts felejthetetlen pillanatokat családoddal és barátaiddal stílusban, kényelemben és eleganciában. Ideje egy új szintre emelni az esti vacsorákat!
Tulajdonság
| Anyag | Gumifa |
| Szín | Barna |
| Méretek | Table: ⌀120 Chair: 53, 3x88x44 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Szék magasság | 88 cm |
| Szék mélység | 53 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Gumifa |
| Asztallap színe | Barna |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | Gumifa |
| Asztal fő színe | Barna |
| Szék szélesség | 46 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 120 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | Barna |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Bentwood, Szálas anyag, Habszivacs, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Gumifa |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 70 cm |











