Termékkód:# 1077868 (VD-15009-190)
deLOHN Pryor Dohányzóasztal
54 483 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images










Leírás
A Pryor dohányzóasztalok egyszerre stílusosak és időtlenek! A skandináv dizájn, az egyenes, északi formák és a díszítő részletek igazán figyelemfelkeltővé teszik őket. Az asztallap fekete MDF-ből készült, az alváz pedig fekete acélból, ízléses keresztmerevítéssel, ami összeköti a letisztult lábakat. A tágas méret tökéletessé teszi az asztalt egy nagyobb kanapé elé, ráadásul a fekete szín könnyen passzol bármilyen más dekorhoz!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 110 x 70 cm |
| Fő anyag | MDF |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 13,20 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Teljes hossz | 110 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fekete |
| Teljes magasság | 45 cm |
| Anyag összetétel | MDF, Acél |
| Teljes szélesség | 70 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











