Termékkód:# 1077828 (VD-48000-011)
deLOHN Bovall Kisasztal
144 628 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
A Bovall dohányzóasztalok egyszerre figyelemfelkeltőek és praktikusak, okos méretüknek és trendi dizájnjuknak köszönhetően! Ez az asztalka a Furniture Fashion kollekció része, masszív, hengeres fekete fémvázzal és egy emelt üveg lappal rendelkezik az asztallapként. Ugyanolyan jól használható dísztartóként, mint praktikus kis asztalként. Tedd rá a kedvenc gyertyatartóidat vagy dekorációidat, és emeld otthonod stílusát egy új szintre!
Tulajdonság
| Anyag | Kőris |
| Szín | Fekete |
| Méretek | ⌀37 cm |
| Fő anyag | Kőris |
| Fő szín | Fekete |
| Átmérő | 37 cm |
| Láb anyaga | Kőris |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 11,20 kg |
| Teherbírás | 15 kg |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztallap színe | Átlátszó |
| Teljes magasság | 58 cm |
| Anyag összetétel | Kőris, Üveg |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











